Dziedniecības fakultāte

Mūsu Akadēmija ir viena no pirmajām visā pasaulē, kur vienkopus tiek sniegtas tik plašas zināšanas visdažādākajās dzīves jomās.

MĀCĪBU PRIEKŠMETI

Dziedniecība, medicīnas pamatzināšanas (anatomija, psihiatrija, fizioloģija un patoloģija) un pirmās palīdzības sniegšana, psiholoģija, psihoterapija, holistika, enioloģija, homeopātija, kosmohumānisms, fitodziedniecība, astroloģija, su-džok, ājurvēda, naturopātija, valeoloģija, ētika, pašregulācija un apziņas izmainītie stāvokļi (meditācija, autogēnais treniņš u.c.), masāžas, bioenerģētika, neirolingvistiskā programmēšana, garīgo un reliģisko mācību vēsture, uztura mācība, retorika, aromadziedniecība, biolokācija, dabas dziedniecība (māls, metāli, ūdens, norūdīšanās, minerāli, veselīgs dzīves veids), mākslas terapija (mūzika, krāsas) u.c.

Veiksmīgi pielietojot iegūtās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, Jūs iegūsiet diplomēta “Eksperta dabas dziedniecības un atveseļošanas metožu jomā” kvalifikāciju.

Programmas saturs

I kurss: “Izzini un sakārto (izdziedini) pats sevi”
II kurss: “Savieno teoriju ar praksi. Palīdzi citiem”
III kurss: Meistarklase – “Kvalifikācijas celšana SPDzA absolventiem.

 

 

Studiju forma

 • Dziedniecības fakultāte (Klātiene – latviešu un krievu plūsmas). Nodarbības pašlaik notiek Rīgas nodaļā

Par programmu

Klātiene

Vairāk

Pamatprogramma: 2 mācību gadi (septembris – jūnijs). Tiek uzdoti mājas darbi, ir jāveic praktiskie darbi, jāsagatavo un jāprezentē Kursa darbs un Diplomdarbs. Sesijas parasti notiek janvārī un jūnijā. 

Lekcijas Rīgā – 26 akadēmiskās stundas mēnesī (piektdien 16:00-20:50, sestdien 9:00-20:15, svētdien 9:00-15:30). 

Pirmajam kursam lekcijas parasti notiek mēneša pirmajā piektdienā, sestdienā un svētdienā. Otrajam kursam – mēneša otrajā piektdienā, sestdienā un svētdienā. Meistarklasē – mēneša trešajā sestdienā un svētdienā. Tātad pastāv reāla praktiska iespēja absolvēt Akadēmiju pat vienā gadā.

Lekcijas SPDzA citu Latvijas pilsētu filiālēs – 20 akadēmiskās stundas mēnesī (mācības notiek divās sestdienās vai svētdienās mēnesī): 8:50-10:20; 10:30-12:00; 12:00-12:40 (pusdienas); 12:40-14:10; 14:20-15:50; 16:00-17:30.

Apmācība

Vairāk

Nodarbības notiek Dziedniecības centra “AKVILONA” konferenču zālē, Rīgā.

Adrese: Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods: 1atslēga 3188);
Fakss/tel.: +371 67275910; mob. +371 29196664; mob. +371 29489221.
Web: www.akvilona.lv
E-pasts: akvilona@inbox.lv

SPDzA klātienes nodaļas var būt atvērtas jebkurā pilsētā, no kuras piesakās mācībām vairāki klausītāji. Mums ir unikāla pieredze, izmantojot kuru, Jūs gūstat reālu iespēju kļūt par diplomētu speciālistu ar starptautiski atzītu dziednieka un/vai ekstrasensa Sertifikātu.

Jaunums! Notiek organizatoriski pasākumi Akadēmijas Dziedniecības fakultātes Klātienes filiāļu dibināšanā vairākās ārvalstīs. Piesakiet arī sevi!

Uzņemšana

Vairāk

Uzņemam studijās visus interesentus bez priekšzināšanām, bez vecuma u.c. ierobežojumiem Dziedniecības centrā “AKVILONA” (SPDzA), Tērbatas ielā 49/51-1 (durvju kods: 1atslēga 3188).

Darba laiks:
P, O, T 9:00-17:00;
C, Pk 9:00-20:00.

Jaunums! Lūdzam pieteikties SPDzA Dziedniecības fakultātes Tālmācības nodaļas I kursā (neatkarīgi no Jūsu dzīves vietas). Vai Jūsu pilsētā (valstī) būs organizēta SPDzA filiāle, ir atkarīgs no Jums! Tāpēc būsim gandarīti saņemt visu ieinteresēto personu pieteikumus un priekšlikumus. Mēs vienmēr esam gatavi konstruktīvai sadarbībai!

 

Dokumentu iesniegšana un uzziņas (personīgi)

Vairāk

Iestāties SPDzA un iesniegt dokumentus var visa gada garumā (latviešu un krievu plūsmas – Dziedniecības fakultātes Klātiene un Tālmācība).

Lejuplādēt un aizpildīt pieteikumu var šeit (24.00 KB) PIETEIKUMA ANKETA http://akvilona.lv/upload_file/PIETEIKUMA%20ANKETA2015(lv).doc

Stājoties Akadēmijā, jāiesniedz sekojoši dokumenti:

 • Iesniegums;
 • pases kopija;
 • izglītības dokumenta kopija;
 • 2 foto (3×4 cm);
 • ja tādas ir – pensionāra; invalīda Аpliecību kopijas.

Apmaksa

Vairāk
 • Iestāšanās maksa.
 • Maksa par lekcijām.

Apmaksa var būt samazināta sakarā ar Akadēmijas sniegto pakalpojumu specifiku. Katra atsevišķa klausītāja gadījumā darbojas individuāli izstrādāta atlaižu sistēma:

 • par katru personu, kura apmeklē studijas Akadēmijā pēc Jūsu rekomendācijas, Jūs saņemat atlaidi par mācību maksu – 33% apmērā;
 • gadījumos, kad studijas apmeklē divi vienas ģimenes locekļi, katrs studiju apmaksā saņem 33% atlaidi;
 • pensionāri un invalīdi studiju apmaksā saņem 50% atlaidi;
 • ir iespējamas barterattiecības u.c. abpusēji lietderīgi varianti.

Papildus informācija

Vairāk

Mūsu Akadēmija ir viena no pirmajām visā pasaulē, kur vienkopus tiek sniegtas tik plašas zināšanas visdažādākajās dzīves jomās. Kāpēc Akadēmijai ir piešķirts Starptautisks statuss? Tāpēc, ka:

1) mūsu lektoru vidū ir arī ārzemju speciālisti;
2) vairākums mūsu vietējo pasniedzēju ir ieguvuši lielisku izglītību ārpus Latvijas;
3) Akadēmijas mācību programmu ir apstiprinājusi un uzrauga Vispasaules Profesionālo.

 

Pasniedzēji – vadošie Latvijas un pasaules dažādu nozaru speciālisti: ārsti, dziednieki, psihologi u.c.