Tērbatas ielā 49/51-1, Rīga, 

LV -1011,

darba laiks:

pirmdienās, otrdienās 8.00-17.00,

trešdienās, ceturtdienās, piektdienās 8.00-20.00

Fax/tel.:+371-67275910;

+371-29489221

E-mail: 
info@vdzl.lv;
oscarsp@inbox.lv;
akvilona@inbox.lv

Galvenā

World Professional Healers and Psychics League (WPHPL) - VDzL

Līgas simboliku veido  piecstaru zvaigzne kā mūsdienu biofizikā pieņemtā dzīves telpas simbola – pentasistēmas – pazīme. Zvaigznes centrā – cilvēka figūra, kas simbolizē tā sauktās “zelta proporcijas” ideālu (no Leonardo da Vinči grafiskā darba “Cilvēka ķermeņa proporcijas”). Kreisajā pusē, virs zvaigznē attēlotās cilvēka figūras – senās Ēģiptes mūžīgās dzīvības simbola – “Anha” attēls. Labajā pusē, virs zvaigznē attēlotās cilvēka figūras - simbolisks Svētā Grāla attēls – garīgās tīrības, skaidrības un cilvēku savstarpējo attiecību altruisma simbols. Kreisajā pusē, mazliet zem zvaigznē attēlotās cilvēka figūras –simbola “Hermeja kaducejs” attēls, kas ezotēriskajā tradīcijā nozīmē bioenerģētikas funkcionēšanas principu cilvēka mikrokosmā.

Labajā pusē, mazliet zem zvaigznē attēlotās cilvēka figūras – stilizēts rozenkreiciešu simbola – svētās rozes – attēls. Šī roze norāda uz visu reliģiju vienotību kopējā sintētiskā zinātniski reliģiskā mācībā. Zem zvaigznē attēlotās cilvēka figūras – sens austrumu simbols – “monāde”, kas nozīmē universālo vienotības likumu un Visuma Iekārtojuma polāro principu mijiedarbību.

Visa kompozīcija simbolizē sengrieķu domātāja, filozofa un zinātnieka Protagora (VI gs. pirms Kristus) apgalvojumu: “Cilvēks ir visu lietu – esošo esamības un neesošo neesamības mērs.”

Zīmējumu aptver divi apļi, kurus veido teksts. Iekšējā aplī ir plaši pazīstamie izteicieni latīņu valodā: “Mens sana in corpore sano” (latv. val. – “Vesela miesā – vesels gars”); “Natura sanat” (latv. val. – “Daba ārstē”);  “Cura te ipsum” (latv. val. – “Izdziedini sevi pats”). Ārējā apļa augšpusē ir uzrakstīts biedrības  nosaukums latviešu valodā – “Vispasaules Dziednieku līga”, apakšpusē – angļu valodā – “World Healers League”

 VDzL

 • aicina savās rindās visus pasaules dziedniekus;

 • īpaša VDzL kvalifikācijas komisija regulāri veic testēšanu un izdod starptautiska parauga sertifikātus, kas ļauj praktizēt visā pasaulē;

 • veido VDzL filiāles visās pasaules valstīs;

 • vāc un sistematizē pasaules dziedniecības un tradicionālās tautas medicīnas pieredzi;

 • ievieto datus par saviem biedriem Vispasaules dziednieku reģistrā un savā interneta mājaslapā;

 • rīko starptautiskus forumus un organizē braucienus uz “spēka vietām”;

 • piešķir īpašus apbalvojumus “Par izciliem sasniegumiem dziedniecībā”;

 • aicina sadarboties radniecīgas organizācijas un atsevišķas ieinteresētas personas.
   

  Sīkāka informācija pa tālr.
  67275910, 29489221, 29196664 


 

Dziednieku Klasifikators pēc Latvijas Republikas Profesiju klasifikatora 

                                                                     324  MAZĀ  GRUPA

DZIEDNIEKI  UN  EKSTRASENSI

 Šīs mazās grupas darbinieki dziedē fiziskās un psihiskās slimības, nespēku ar tautas metodēm, iedvesmu un citām netradicionālām metodēm un konsultē, kā saglabāt labu veselību.

 Profesionālās darbības pamatuzdevumi:

 • konsultēt, kā uzvesties un uzņemt barību, lai saglabātu vai atjaunotu pacienta psihiskos un fiziskos spēkus un veselību: dziedēt pacientus ar tautas ārstniecības metodēm, sniedzot palīdzību, kas stimulē organisma darbību; dziedēt slimības ar psihoterapiju, iedvesmu, lūgšanām, roku darbības palīdzību; veikt citus līdzīga satura uzdevumus; vadīt citus darbiniekus.

Šīs mazās grupas profesijas klasificētas atsevišķajās grupās:

3241      Dziednieki

3242      Ekstrasensi

3241

DZIEDNIEKI

      Šīs atsevišķās grupas darbinieki dziedē fiziskās un psihiskās slimības ar ārstniecības augiem un tautas ārstniecības metodēm, kas dziedē organismu un stimulē tā darbību, un konsultē veselības sargāšanas un pašsajūtas uzlabošanas jautājumos.

 Profesionālās darbības pamatuzdevumi:

 • dziedēt slimības un traucējumus ar tautā tradicionāli lietotiem ārstniecības augu, dzīvnieku pasaules un citiem līdzekļiem, kuri pēc tradīcijas tiek lietoti, kas dziedē organismu un stimulē tā darbību; konsultēt iedzīvotājus un atsevišķas personas pareiza uztura un veselības saglabāšanas, kā arī pašsajūtas uzlabošanas jautājumos; veikt citus līdzīga satura uzdevumus; vadīt citus darbiniekus.

      Šīs apkšgrupas profesijas:

3241   01    Dziednieks

     3243      ATSEVIŠĶĀ  GRUPA

EKSTRASENSI

      Šīs atsevišķās grupas speciālisti dziedē fizisko un psihisko nespēku ar garīgu ietekmi, iedvesmu, biostrāvu un biolauku palīdzību.

Profesionālās darbības pamatuzdevumi:

 • dziedēt psihisko un fizisko nespēku ar iedvesmu, garīgu ietekmi, lūgšanām, biostrāvām, biolauku; konsultēt iedzīvotājus un atsevišķas personas par pareizas uzvedības veidiem, stiprinot pārliecību par sekmīgu izārstēšanos; veikt citus līdzīga satura uzdevumus; vadīt citus darbiniekus.

      3242   01    Ekstrasenss

Latvijas Republikas Profesiju klasifikators (Sūtījums Nr. 96-1)


Iesniedzamie dokumenti sertifikācijai

1.     Iesniegums par iestāšanos World Professional Healers and Psychics League (WPHPL)

2.     Pases kopija

3.     Izglītības dokumenta kopija

4.     2 krāsainie foto (dokumentiem)

5.     Darba metodes (metožu) apraksts (datordrukā)

6.     20 atsauksmes

7.     Apliecinošu dokumentu kopijas par semināru, kursu utt. beigšanu

8.     Publikāciju kopijas

9.     Anketa

10.    Iesniegums

Pirmo reizi Sertifikāts tiek izsniegts uz vienu gadu. Pēc tam – uz trim un uz pieciem gadiem.