Par dziednieci
Birutu Fedotovu

Biruta Fedotova

Biruta Fedotova

WHL sertificēta dziedniece
 • Bioenerģētiskā dziedināšana
 • Kosmopsihoenergosuģestoloģija
 • Dziedināšana ar Reiki

Specializācija:

 • Enurēze (slapināšana gultā);
 • Valodas traucējumi bērniem;
 • Impotence un prostatas saslimšanas;
 • Muguras, kaulu un locītavu saslimšanas;
 • Galvassāpes, ādas, nervu slimības un citas saslimšanas;
 • Rozes dziedināšana;
 • Darbs ar atkarībām;
 • Psiholoģiska palīdzība ģimenes nesaskaņas gadījumos;
 • Konsultēšana veiksmīgam biznesam;
 • Enerģētiskā lauka sakārtošana;
 • Dziedināšana no attāluma (pēc vajadzības).

PAR BIRUTU

– Agrāk bija normāls cilvēks, bet, kopš kļuva par dziednieci, palikusi dīvaina, – tā par dziednieci BIRUTU FEDOTOVU izsakoties vietējie ērglēnieši. Laikam jau citiem pagrūti pieņemt, ka sen un labi pazīstams cilvēks vienā jaukā dienā sāk nodarboties ar dziedināšanu.

Tāpēc Birutas klientu loku pārsvarā veido “tālbraucēji”, kas mēro ceļu pie viņas no Latgales, Lietuvas un pat Vācijas.
– Kad mācījos Dziedniecības akadēmijā, skolotāji jau brīdināja – neceriet, ka ģimene jūs sapratīs. Sākumā tā arī bija. Vīrs, meita un dēls ar lielu neticību raudzījās uz manu jauno nodarbošanos. Tagad gan viņi ir apjautuši un paši arī pārliecinājušies, ka dziednieks nav tukšu salmu kūlējs, – bilst Biruta.

Tā jau nebija, ka viņa no zila gaisa izdomāja kļūt par dziednieci. Biruta pēc tautības ir lietuviete, dzimusi un augusi Mažeiķos. Viņa jau no bērnības atceras, ka māte un vectēvs paslepeni dziedināja vietējos ļaudis. Īpaši atmiņā palicis, ka tēvs ķēris un dūris melnos krupjus, kurus mamma pēc tam vārījusi pienā un devusi šo dziru dzert plaušu slimniekiem.
– Mūsu pļavās arī ir daudz krupju, bet neviens no ģimenes vīriešiem – ne vīrs, ne dēls, ne znots – nav spējīgs tos nobendēt. Krupis ir ļoti dziedniecisks, palīdz visām plaušu kaitēm, sākot no klepus līdz tuberkulozei. Atceros, kad man bērnībā piemetās garais klepus, mamma lika dzert pienu, kurā bija vārīts krupis. Tas bija šausmīgi rūgts dzēriens, rūgtāks vēl par vērmelēm, – atceras Biruta.

Sākumā viņa ķērās klāt dziedināšanai nenopietni, taču ar nopietniem iznākumiem. Tie bija nopietni viņai pašai. Biruta nepārzināja dziedināšanas metodiku. Viņa spēja darba biedrei noņemt galvassāpes, taču pēc laiciņa pašai sāka sāpēt galva. Biruta šīs sāpes pārnesa uz sevi.

– Lai dziedinātu citus, vispirms tas jāiemācās pareizi darīt. Jāprot sevi aizsargāt un pareizi sazemēties, novadīt visu saņemto zemei vai aizvadīt uz nekurieni. Daži dziednieki, kuri apjautuši savas īpašās spējas, uzskata, ka viņiem nav nepieciešams mācīties, tāpat jau visu zina. Es gan domāju, ka dziedniekiem ik pa laikam ir jāpamācās, jo nemitīgi kas jauns ienāk arī šajā nozarē, – uzskata Biruta.

Par profesionālu dziednieci viņa kļuva deviņdesmito gadu sākumā. Tas notika pēc autoavārijas. Biruta gāja pa ceļu un viņu notrieca mašīna. Sekas bija tik smagas, ka nācās piedzīvot klīnisko nāvi. Biruta skaidri sajuta, kā atstāj savu sadragāto ķermeni un cik ļoti negribējās atgriezties tajā atpakaļ. Pusgadu pēc šā nelaimes gadījuma kādā naktī Birutai parādījās vīzija, kas vēstīja – tev jāpilnveido savas zināšanas.

– Nopirku kādu dziedniecības žurnālu un, to šķirstot, man acīs iekrita simpātiska vīrieša fotogrāfija. Izlasot rakstiņu, uzzināju, ka viņš ir profesors Ignatenko, kas drīz ieradīsies Rīgā, lai vadītu semināru par kosmosa izpratni. Jutu, ka man jātiek uz šo semināru, lai gan tobrīd nebija ne naudas, ne sapratnes, par ko īsti profesors stāstīs. Bet tā gan ir taisnība – ja tu dzīvē kaut ko ļoti no sirds vēlies, tad nauda atrodas. Man radās iespēja aizbraukt uz semināru, un kopš tā laika es cenšos tikties ar profesoru ikreiz, kad viņš ierodas Rīgā.

Atceros, ka es pirmo reizi Ignatenko vārdu izdzirdēju saistībā ar mākoņu stumdīšanu, tāpēc vaicāju Birutai, vai viņa arī apguvusi šo prasmi.

– Jā, es iemācījos mākoņu stumšanu, tas nav nekas neiespējams. Reiz, kad virs mājas sabiezēja negaisa tumšie mākoņi, es tos izkliedēju. Taču mākoņi un spējas tos stumdīt nav domātas, lai rotaļātos. Tas var beigties slikti, jo kaut kur citur šie mākoņi sablīvējas, tāpēc es vairs ar to nenodarbojos, – skaidro Biruta.

Viņa labāk nodarbojas ar cilvēku dziedināšanu, ņemot palīgā bioenerģiju, psihoenerģiju un domu spēku.
– Dziednieku akadēmijā mācīja – pirms uzsāc dziedināt citus, vispirms sakārto pats sevi. Un sevis sakārtošana sākas ar pareizu domu veidošanu. Katra doma un izteikts vārds strādā divus gadus, to pierādījuši japāņu zinātnieki. Mūsu apziņa ir tā, kas domā, dod rīkojumus, bet to visu pilda zemapziņa. Cilvēks pie sevis nodomā – ka tikai es nesaslimtu, bet zemapziņa diemžēl nepazīst nolieguma priedēkli “ne”. Zemapziņa šo raidīto domu uztver bez nolieguma un tad jau tā skan – ka tikai es saslimtu, un tas arī tiek iekodēts. Ja pie manis nāk klients, kas vēlas atbrīvoties no dzeršanas, es saku, lai sievu arī paņem līdzi. Un tad sievai stāstu, ka, gaidot vīru mājās, nedrīkst domāt – ka tikai viņš šodien nepiedzertos. Tad jau viņš tikai dzers un dzers. Var jau domas formulēt citādi, piemēram, kaut vīrs atnāktu mājās skaidrā prātā. Mēs jau visi esam tikai cilvēki, un skaidrs, ka reizēm galvā iešaujas arī sliktas domas. Bet tad ir jārīkojas ātri. Trīspadsmit sekunžu laikā sliktās domas ar iztēles palīdzību ir jāsadedzina un jāsūta prom uz nekurieni.
Painteresējos, ar kādām metodēm dziedniece izdzen klientiem to dzeršanas kāri. Esmu dzirdējusi, ka jāaplej ar šņabi beigta pele un tad jāmēģina šo dziru iedzert.

Biruta smejas un saka: – Esmu modernāka, peļu uzlējumu nelieku dzert. Es šādos gadījumos strādāju ar suģestiju, tādējādi iedarbojoties uz klienta zemapziņu. Bez atļaujas to nedrīkst darīt, bet, ja reiz cilvēks vēršas pie manis pēc palīdzības, tad viņš šo atļauju dod. Ja ķermenī kaut kas sāp, tas ir kliedziens pēc palīdzības. Tad cilvēks vai nu dodas pie ārsta, vai dziednieka, vai arī cer, ka sāpes pāries pašas no sevis. Lielākoties tomēr vispirms vēršas pie ārsta, un pie dziednieka ķeras kā pie pēdējā salmiņa. Pie manis nereti ierodas klienti, kuriem slimība ieperinājusies jau pirms gadiem divdesmit. Parasti jau viņi paši labi zina, kas par kaiti, bet grib, lai es to pasaku. Tā ir tāda kā manu spēju testēšana. Tas, vai es spēju vai nespēju izdziedināt klientu, nav atkarīgs no manis. Es uzskatu, ka tas ir Radītāja ziņā. Vienam veselība atgriežas jau pēc otrā dziedināšanas seansa, citam nepieciešami pieci seansi.

Viņa savas spējas liek lietā ne tikai dziedināšanā. Biruta sniedz savu padomu īpašumu iegādē, pēc numeroloģijas principa nosaka veiksmīgākās mašīnas numurzīmes, ievārdo mašīnu tehniskās pases, lai būtu droša braukšana.
Viņai virtuvē uz plīts stāv skaisti sarindoti akmeņi. Vaicāju, vai tiem arī ir kāda maģiska nozīme?

– Akmeņi man kalpo masāžas veikšanai. Masāža ar akmeņiem pie mums ir samērā jauna lieta. Tāpēc jau saku, ka visu laiku jāmācās un jāapgūst kas jauns. Vēl es veicu arī vakuummasāžu, kur izmantoju bankas, un enerģētisko masāžu ar ajūrvēdas eļļām.

Painteresējos, ko Biruta domā par tik “populārajiem” lāstiem – vai tādi reāli eksistē vai mājo tikai cilvēku prātos.
– Es tos saucu par negatīviem noskatījumiem un nobrīnījumiem. Kāds pasaka – cik jums skaista gotiņa, un govs pēc tam norauj pienu. Tas nozīmē, ka gotiņas apjūsmotājam bijusi ļoti netīra aura un tā pielipusi arī lopiņam. Tāpēc nevajadzētu pavisam mazu bērnu līdz kādiem trim mēnešiem rādīt svešiniekiem. Bērnam līdz tam laikam vēl nav izveidojusies sava aura, un nekad jau nevar zināt, cik tīra vai netīra ir citu cilvēku aura. Taču katram vajadzētu rūpēties par savas auras tīrību – domāt labas domas, darīt labus darbus, izteikt citiem labus novēlējumus un ne jau formāli, bet no sirds.

Birutas ieteikumi veselības uzlabošanai

 1. Smiltsērkšķu eļļa medū pazemina holesterīna līmeni asinīs. Lietot 2 – 4 tējkarotes dienā.
 2. Lineļļa nodrošina efektīvu pretvēža aizsardzību, pasargā asinsvadus no aterosklerozes, palīdz cīnīties pret kuņģa un zarnu čūlām. Lieto pa 1 tējkarotei trīs reizes dienā.
 3. Diļļu eļļa novērš arteriālo hipertoniju.
 4. Ingvera eļļa ir dabīgs pretvīrusu un pretmikrobu līdzeklis.
 5. Anīsa eļļa aptur novecošanās procesus galvas smadzenēs, atjauno nervu sistēmu.

 

 

Tālr.: +371 26499913
Pieņem pacientus: Rīgā, Skrundā, Ērgļos.